Kılıç, Rusya’ya ihracata devam ediyor

Akdeniz’in sağlıklı sularında Avrupa Birliği standartlarında,  açık deniz sisteminde balık yetiştiriciliği yaparak, dünyanın 63 ülkesine ihraç eden Kılıç, Rusların da en çok tercih ettiği marka olarak bu pazarda da etkinliğini sürdürüyor.

 Akdeniz’in lezzetlerini 26 yıldır Türkiye ve dünyaya sunan Kılıç, ihracat pazarlarını da her geçen gün genişletiyor.  Dünyanın önde gelen su ürünleri firmaları arasında konumlanarak, yıllık toplam 450 milyon yavru balık üretimi yapan Kılıç,  çipura, levrek, kaya levreği (granyöz), alabalık, Hirame üretimi ve orkinos  yetiştiriciliği yapıyor.

AB standartlarında entegre tesis

Deniz balıkları üretim-yetiştirme tesisleri, balık kutusu, paketleme, işleme ve yılda 160 bin tonluk yem fabrikasıyla tam entegre bir tesis olarak sektöre hizmet veren Kılıç, lezzet ve sağlıktan ödün vermeden, üretim sürecini tüm aşamalara hakim olarak gerçekleştiriyor. Her yıl belli aralıklarla, Avrupa standartlarına uygunluk konusunda üretim süreci ve teknolojik altyapısını güncelleyen Kılıç, değişen dünya standartlarına yönelik bildirilen geliştirmeleri, sürekli olarak yapıyor. 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir