Kılıç Holding’e İnsana Saygı Ödülü

Kılıç Holding, kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak ve deneyimlerini iyileştirecek uygulamaların aktarıldığı Kariyer.net ana sponsorluğunda gerçekleştirilen İK Zirvesi’nde İnsana Saygı Ödülü’nün sahibi oldu.

Deniz ürünleri alanında dünyanın sayılı markalarından biri olan Kılıç Holding, insan odaklı çalışma prensipleri ve sağlık öncelikli üretim anlayışıyla fark yaratmayı sürdürüyor.

İş başvurularını en hızlı sürede ve en yüksek oranda yanıtlayan firmaların yanı sıra, en çok başvuru alan ve en çok istihdam yaratan firmalara verilen ödül kapsamında, Kılıç Holding 2018 yılı İnsana Saygı Ödülüne layık görüldü.

Balık yetiştiriciliği ve ihracatında dünyanın sayılı firmaları arasında yer alan ve Türkiye’de özellikle geçtiğimiz zorlu süreçte istihdama önemli katkılar sağlayan Kılıç Holding adına ödülüİnsan Kaynakları İşe Alım ve Eğitim Sorumlusu Songül Dönmez aldı.

 “İnsan önceliğimiz”

Kılıç Holding İnsan Kaynakları İşe Alım ve Eğitim Sorumlusu Songül Dönmez, insan odaklı anlayışı her zaman ön planda tutan bir firma olduklarını söyleyerek “Kılıç Holding olarak kurulduğumuz günden beri insana saygıyı ihmal etmeyen anlayışımızın geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da ödüllendirilmesi bizleri mutlu etti. Bu ödülü tüm çalışanlarımız adına alıyor, teşekkür ediyorum” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir