İZSİAD’dan yaza merhaba etkinliği

İZSİAD üyeleri yaza birlikte merhaba dedi

İzmir Sanayici ve İş insanları Derneği (İZSİAD) düzenlediği ‘Yaza Merhaba’ etkinliği ile bir araya geldi. İZSİAD Kadın Komisyonu tarafından düzenlenen ve Simge Restoran’da yapılan yemeğe Narlıdere Belediye Başkanı Erman Uzun, BASİFED Yönetim Kurulu Başkanı Semiha Güneş ile İZSİAD üyeleri katıldı.

Gecenin açılışında konuşan İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Cengiz, bir vicdan örgütü olarak topluma dokunmaya, iş dünyası ile beraber toplumun tüm katmanlarının sesi olmaya özen gösterdiklerini belirterek, yeni dönemde de bu misyonu devam ettireceklerini söyledi.

Türkiye’nin ekonomik anlamda zor bir süreçten geçtiğini, iş dünyasının da bu anlamda stresli bir dönem yaşadığını vurgulayan Cengiz, “Bu yaza merhaba yemeği ile hem iş yaşamının streslerinden bir gece için bile olsa uzaklaşmak, hem de üyelerimizin kaynaşmasını sağlamak istedik. Kadın Komisyonu’na bu güzel akşam için teşekkür ediyorum” dedi.

İZSİAD Danışma Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt ise İZSİAD’ın emin adımlarla yürüyüşüne devam ettiğini ve her geçen gün güçlendiğini belirterek, İZSİAD ailesinin sosyal sorumluluk projelerinde her zaman ön planda olduğunu söyledi. Yaza Merhaba etkinliği için Kadın Komisyonu’na teşekkür eden Küçükkurt, “Bazen işlerin yoğunluğundan kafamızı kaldırıp yaşamın güzelliklerine bakmayı bile unutuyoruz. Yaza merhaba bize bu soluklanma fırsatı sundu” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir