Maktek Fuarı’nda Norm rüzgarı

Makine ve imalat sanayisinin Ege bölgesindeki önemli üreticileri MAKTEK İzmir 2019 Fuarı’nda bir araya gelirken, Norm Holding bünyesinde faaliyet gösteren Nedu Kalıp ve NRM Mühendislik Makine firmaları büyük ilgi gördü.  MAKTEK Fuarı’na 17 ülkeden 370 firma katılım gösterirken, fuarın açılışını ise Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank yaptı.

Yurt içi ve yurt dışı fuarlara aktif katılım göstererek  yeni pazarlara açılan Norm Holding, sektörün nabzını tutmaya devam ediyor. MAKTEK Fuarı’na iki firması Nedu Kalıp ve NRM Mühendislik ile katılım gösteren Norm Holding, dünyanın dört bir yanından gelen sektör temsilcilerini standında ağırladı. Sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Norm Holding, kullandığı teknoloji sayesinde yeni bağlantılar elde ederek pazarda büyümeye devam ediyor.

Kalite odaklı üretim

55 ülkeden binin üzerinde iş insanın ve 13 ülkeden alım heyetinin katıldığı MAKTEK Fuarı’nda, bu yıl ilk kez “Döküm, Demir ve Çelik Teknolojileri” ve “Kalıp Teknolojileri” özel bölümleri bulunuyor. İki firmasıyla fuara katılan Norm Holding, en yeni teknolojileri fuar katılımcılarına sunarken ihracat odaklı yeni iş bağlantıları kuruyor. Yurt dışından gelen alım heyetlerinin büyük ilgi gösterdiği Nedu Kalıp ve NRM Mühendislik firmaları, üretimdeki kalite odaklı anlayışın uluslararası alanda bilinirliğini gösteriyor.

Bakandan açılış

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank tarafından açılışı yapılan MAKTEK Fuarı’nda CNC ve universal talaşlı imalat makinaları, sac işleme makinaları, kesici takımlar, takım tutucular, CAD/CAM, PLM yazılımları, ölçü aletleri, kalite kontrol cihaz ve ekipmanları, kaynak ve kesme ekipmanları, kaynak makinaları, yedek parça, ısıl işlem donanımları, taşıma sistemleri, yağlama ve soğutma sistemleri sergileniyor. 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir