Üç birincilik ödülü Poyraz Otomotiv’in

Poyraz Otomotiv 8 ödül aldı

Türkiye’nin sanayi devi Tofaş’ın ana bayileri ile her yıl bir araya geldiği Bilgi Paylaşım Toplantısı ve Ödül Töreni, bu yıl İstanbul Swiss Otel’de düzenlendi. Törende Poyraz Otomotiv 3 birincilik ödülüyle birlikte toplamda 8 ödülün sahibi oldu.

İstanbul Swiss Otel’de

Türkiye’deki tüm bayilerin katılımı ile gerçekleştirilen Tofaş Bilgi Paylaşım Toplantısı ve Ödül Töreni’nde Poyraz Otomotiv aldığı ödüllerle 2017 yılının en çok ödül hak eden bayisi oldu. Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Koç, Koç Holding CEO’su Levent Çakıroğlu, Koç Holding Otomotiv Grup Başkanı Cenk Çimen, Tofaş CEO’su Cengiz Eroldu, otomotiv grup başkanvekilleri ve sektörün diğer temsilcilerinin de katıldığı toplantıda Tofaş’ın 181 ana bayi ve yetkili servis arasından 3 segmentte birinciliği alan Poyraz Otomotiv İzmir oldu. 2014, 2015 ve 2016 yılında Müşteri Memnuniyeti,  birincilik ödülünü kazanan Poyraz Otomotiv, 2017 yılında da birinciliğini kimseye kaptırmadı. Türkiye’de grubunda en fazla araç satan bayi birinciliğini de alan Poyraz Otomotiv, kredi finans alanında Türkiye’de en fazla kredili araç satış oranı ve en fazla kredi koruma sigortası yapan bayi olarak da birincilik ödülünün sahibi oldu.

Dördüncü kez Müşteri Memnuniyeti ödülü

2017 yılında göstermiş oldukları başarılardan dolayı çok mutlu olduklarını belirten Poyraz Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Selami Özpoyraz, “Poyraz Otomotiv olarak aldığımız ödüllerden çok mutluyuz. Müşterilerimizle kurduğumuz iyi ilişkiler​ neticesinde dördüncü kez Müşteri Memnuniyeti dalında birincilik ödülü almak bizim için çok değerli. Bilgi Paylaşım Toplantısı ve Ödül Töreni hem tüm Tofaş ailesini bir araya getirdi hem de yaptığımız özenli çalışmaların sonucunu görmemizi sağladı. Emeği ve katkısı olan herkese teşekkürlerimi iletiyor, aldığımız ödüllerle çalışmalarımızda ve ilişkilerimizdeki özeni sürdürmeye devam edeceğimizi ifade etmek istiyorum” diye konuştu.

Poyraz,  Aydın’da da lider

Poyraz Otomotiv Aydın da geceye damgasını vurdu. 2017 yılı Fiat markasıyla Aydın ili pazar lideri olan Poyraz Otomotiv, aynı zamanda İl Pazar Liderliği ödülünü de kazandı. 2017 Altın Otomobil Satış Müdürlüğü ve Altın Ticari Araç Satış Müdürlüğü alanlarında da ödül alan Poyraz Otomotiv Aydın Satış Müdürü Bora Boralı olurken, Altın Satış Danışmanı Selçuk Güvenir, Altın Servis Danışmanı Selin Koca, Altın Hasar Danışmanı Ahmet Bayan, Altın Yedek Parça Lojistik Eralp Arslan oldular.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir