Spor dünyasına yeni bir soluk: Carrera Mistral

Genç girişimci Melih Kahramaner tarafından İzmir’e kazandırılan Carrera Mistral, spor dünyasına yeni bir soluk getirirken, spor aşıklarının yeni buluşma noktası olacak. Egitim sektöründeki başarılı yatırımlarının ardından, spor alanında da Carrera Mistral’ı hayata geçiren Kahramaner, bütün İzmirlileri sağlıklı bir yaşam için spora davet ediyor.

2017 yılının sonunda, sporun yıldızları ile aşıklarını buluşturmak için, lokasyonundan tasarımına, teknolojisinden personeline kadar her yönüyle devrim niteliğinde olan bir spor salonunu ve SPA ünitesini, İzmirlilerin hizmetine sunduklarını belirten Kahramaner, ilk günden yoğun ilgi ile karşılaştıklarını söyledi.

Carrera Mistral’in toplam 5 bin metrekare alanda lüks mimariye sahip, son teknoloji ekipmanları, özel stüdyoları, açık/kapalı yüzme havuzu, kütüphanesi, SPA alanı, kidsclub bölümü ile hizmet verdiğini ifade eden Kahramaner, bir akşam iş çıkışı günün yorgunluğunu atmak isteyen beklentisi yüksek bir ebeveyn ile, bir cumartesi sabahı form tutmak için salona gelen gence kadar bütün üyelerinin ihtiyaçlarına hitap edecek bir tesise imza attıklarını kaydetti.

İş yaşamında başarının belli başlı standartları olduğunu vurgulayan Kahramaner, başarının reçetesinin de bu standartlara sıkı sıkıya bağlı kalmak olduğunu söyledi. Her alanda kaliteden taviz vermediklerini belirten Kahramaner, “İster pazarda bir tezgahınız olsun, isterseniz büyük bir sanayici. Eğer kaliteden ödün vermeden iş yaparsanız başarıyı yakalarsınız. Eğitim sektöründe bir noktaya geldiysek kaliteden ödün vermediğimiz için geldik. Şimdi spor alanına da kendi kalitemizi taşıyacağız. Kaliteli ekipmanlar, temiz ortam, bilgili ve alanında uzman antrenörler ile İzmir’in ihtiyaç duyduğu fitness ve spa hizmetine yeni bir soluk getireceğimize inanıyoruz” diye konuştu.

Özellikle yoğun iş yaşamı ve ebeveyn sorumlulukları nedeniyle spora fırsat yaratamayanlar için akşam iş çıkışı okuldan aldıkları çocuklarıyla gelip spor yapabilecekleri bir ortam yarattıklarını ifade eden Kahramaner, “Çocuğuyla salona gelen ebeveyn, gönül rahatlığıyla Kids Club’a çocuğunu bırakarak salonda sporunu yapabiliyor. Kids Club’da eğitmenlerimiz çocuklarla oyunlar oynayarak, etkinlikler yaparak onlara hoşça vakit geçiriyor. Tam güvenlikli ve şifreli giriş çıkış ile çocuklar güvenli ellerde, okul sonrası hoşça vakit geçirirken ebeveynleri de salonumuzda iş yaşamının stresinden kurtulup sağlıklı yaşamın gereğini yerine getiriyor” dedi.

Çocuklar için eğlenceli vakit geçirmenin yanında, onları geliştirecek çok özel aktiviteler de planladıklarını belirten Kahramaner; İngilizce eğitimi, Robotics atölyesi bunlardan sadece birkaçı diye belirtti.  Bu alanda eğitimdeki tecrübe ve imkanlarımızı yansıtabileceğimiz harika bir ortam yarattık dedi.

Ayrıca çocuklar için oluşturdukları basketbol sahası Türkiye’deki ilk basketbol sahası olma özelliğini taşıyor. Dünyadaki son trendleri yakınan takip ettiklerini belirten Kahramaner; yine Türkiye’de bir ilke imza atarak Pedal Tenis’i üyelerinin beğenisine sunduklarını sözlerine ekledi.

Özel etkinlikler, zumba, pilates, cycling, yoga gibi eğitimler, birebir eğitmen(personal tranier) ile çalışmalar gibi imkanları üyelerin hizmetine sunduklarını söyleyen Kahramaner, “Spor yapmak isteyip de vakit yaratamayan, iş ve özel yaşamının koşuşturmasından spora fırsat yaratamayanların tüm bahanelerini ortadan kaldıracak bir yaşam merkezi yarattık. İzmirlileri Carrera Mistral’e bekliyoruz, yepyeni bir deneyim onları bekliyor” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir