Sanayicilerden emniyete destek

Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi (KOSBİ) sanayicileri tarafından Kemalpaşa Emniyet Müdürlüğüne bağışlanan üç araç törenle teslim edildi. Törene İzmir Valisi Erol Ayyıldız, Kemalpaşa Kaymakamı Kemal Kızılkaya, Kemalpaşa İlçe Emniyet Müdürü Serdar Pehlivan, İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Özuslu ve çok sayıda sanayici katıldı. Araçların anahtarları Kemalpaşa İlçe Emniyet Müdürü Serdar Pehlivan’a verildi.

Törenin açılış konuşmasını yapan KOSBİ Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Porsuk, organize sanayi bölgesinde üretim yapan sanayicilerle birlikte araç hibe ederek Kemalpaşa Emniyet Müdürlüğüne destek olmak istediklerini söyledi. Sanayicilerin araç hibe etmesiyle daha güvenli olacaklarını belirten Porsuk, “Emniyete verilen araçların hem ilçemize hem de bölgemize yararlı olacağını düşünüyoruz. Kemalpaşa Emniyet Müdürlüğüne iş insanları tarafından hibe edilen bu araçlar tüm halkımızın hizmetine sunulacak. Araç hibesini yapan sanayici arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“Destek olduğumuz için mutluyuz”

Kemalpaşa Emniyet Müdürlüğü bünyesinde bulunan araç sayısının artmasına neden oldukları için mutlu olduğunu ifade eden Porsuk, “ Hem Kemalpaşa hem de organize sanayi bölgemiz her geçen büyümeye devam ediyor. Büyümenin devam ettiği yerde huzuru sağlamak önce polis teşkilatımız olmak üzere kolluk kuvvetlerimizindir. Kemalpaşa Emniyet Müdürlüğümüz araç sayısının artmasıyla Bölgemizde güvenliğin tesis edilmesi için düzenli devriye sistemi yürütecektir. Emniyetimize araç desteği sunmaktan dolayı onurluyuz” dedi.

Örnek  davranış

İzmir Valisi Erol Ayyıldız ise törende yaptığı konuşmada, Kemalpaşalı iş insanlarının güzel bir hizmete aracı olduklarını belirterek, “Kemalpaşalı sanayicilerimiz destekleriyle emniyetimize ve asayişimize katkıda bulundular. Bu anlamlı davranışın diğer kuruluşlarımıza da örnek olacağını düşünüyorum. Şahsım ve İzmir Valisi olarak tüm sanayicilerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir