Provis, “her alanda 4.0” dedi

Sunduğu teknolojik çözümlerle artan rekabet koşullarında iş ortaklarına avantaj sağlayanProvis Bilişim Sistemleri, ESİAD ve EGİAD’ın ortak düzenlediği “Sanayide Dönüşüm ve Endüstri 4.0” zirvesinde de çözümleriyle yer aldı. Endüstri 4.0’ın uzmanlar tarafından tartışıldığı zirve, Provis’in yüksek teknolojili çözümleri sayesinde tüm dünyadan canlı yayınlandı.

Şirket olarak Endüstri 4.0’ı yalnızca üretim ve sanayi sektörü ile sınırlı görmediklerini ve değişimi tüm hayata yaymayı hedeflediklerini belirten Provis Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Ayla, “Hayatın her alanında insan faktörünün etkisini minimuma indiren, kendi kendine karar verme yetisine sahip tüm teknolojileri Endüstri 4.0 kapsamında değerlendirebiliriz. Bu kapsamda teknoloji üreten benzer firmalar arasındaki rekabetin de sona geldiğini düşünmek gerekir. Firmaların uzman oldukları alanlarda işbirliği yaparak ortak değerler üreteceği bir dönemin kapıları açıldı. Biz de firma olarak başta Cisco Systems olmak üzere, teknoloji iş ortaklarımızın ürünleri ile dijital dönüşümün olmazsa olmazlarından hızlı ve stabil çalışan iletişim altyapıları, veri depolanması ve veri güvenliğinin sağlanması gibi temel hizmetlerle Endüstri 4.0 projelerinin önemli bir teknoloji bileşeni olmayı hedefliyoruz” dedi.

Her yerden izlendi

Sponsorlar arasında yer aldıkları“Sanayide Dönüşüm ve Endüstri 4.0” zirvesinde de Endüstri 4.0’ın hayatın her alanında yapacağı etkiye güzel bir örnek sergilediklerini belirten Ayla, “Burada Cisco System ve Provis ortak çalışmasıyla, Cisco konferans cihazı MX700 telekonferans sistemi ve Webex altyapısını kullanarak zirveyi internet üzerinden canlı yayınladık. İsteyen üyeler ilerleyen zamanlarda tüm gün süren bu toplantıya Cisco Cloud üzerinden de istedikleri zaman erişebilecek. Endüstri 4.0 dönüşümü, hayatın her alanında bu gibi kolaylıklar ve değişimler sağlayacak” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir