Norm’a bir ödül de OSD’den

Norm Cıvata’ya Yan Sanayi Başarı Ödülü

Özellikle otomotiv sektörüne verdiği büyük katkıyla adından söz ettiren Norm Holding şirketlerinden Norm Cıvata’ya bir ödül de Otomotiv Sanayi Derneği’nden (OSD) geldi.

OSD üyelerinin, 2017 yılında kalite ve teslimat güvenirliliği, teknoloji geliştirmedeki iş birliği ile rekabetçilik kriterleri çerçevesinde yaptıkları değerlendirme sonucunda, Norm Holding bünyesinde faaliyet gösteren Norm Cıvata’ya  “OSD Yan Sanayi Başarı Ödülü” verildi.

Türk otomotiv sanayisinin gelişimi ve ülke ekonomisine daha fazla katma değer sağlamasını desteklemek üzere Otomotiv Sanayi Derneği’nin (OSD), ’Yan Sanayi Başarı Ödülleri Töreni, Fairmont Quasar İstanbul’da yapıldı.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da yan sanayi firmalarına kalite ve teslimat güvenilirliği, teknoloji geliştirmedeki işbirliği ile uygun fiyat yönünden gösterdikleri başarı için ’OSD Yan Sanayi Başarı Ödülleri’ verilirken; Norm Cıvata’nın ödülünü Norm Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Uysal aldı.

“Ülke ekonomisine can suyu olmayı sürdüreceğiz”

Tören sonrasında yaptığı değerlendirmede Norm Cıvata’yı bu ödüle layık gören Otomotiv Sanayi Derneği üyelerine teşekkür eden Norm Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Uysal, bu ödülü tüm kurum çalışanları adına aldığını ifade etti.

Türkiye ekonomisinin zor bir virajı döndüğünü ifade eden Uysal, “Özellikle ihracat her zamankinden daha önemli. Bu anlamda otomotiv sektörü Türkiye’nin ihracattaki en önemli oyuncusu. Bu sektörün de bir aktörü olarak daha önceki yıllarda olduğu gibi ülkemiz için üretmeye, ekonomimize can suyu olmaya devam edeceğiz. Bu ödül bizi daha fazla çalışmak ve üretmek için teşvik ediyor” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir