Norm Cıvata’ya bir ödül daha

Norm Holding’in en önemli şirketlerinin başında gelen Norm Cıvata, Fortune Türkiye Dergisi’nin bu yıl 11.’sini açıkladığı Fortune 500 Türkiye 2018 araştırmasında ödüle layık görüldü. Gecenin sponsorlarından Euler Hermes’in Yılın Alacak Yönetimi Ödülü’nü kazanan Norm Cıvata adına ödülü Euler Hermes Türkiye CEO’su Özlem Özüner’in elinden Norm Holding CFO’su Bayram Akyüz aldı.

Fortune Türkiye Dergisi’nin bu yıl 11’incisini açıkladığı Fortune 500 Türkiye 2018 araştırmasının ödülleri Conrad Otel’de düzenlenen ödül töreniyle sahiplerini buldu. Türk Telekom, Hugo Boss, Euler Hermes, Related Digital, Schneider Electric, T-System ve Verifone’nun sponsorluğunda düzenlenen Gala Gecesi’nde iş dünyasının önemli isimleri bir araya geldi.

Finansal yönetim anlayışı ödüllendirildi

Norm Cıvata “Yılın Alacak Yönetimi Ödülü”nün sahibi olurken, ödülü Norm Holding CFO’su Bayram Akyüz teslim aldı. Söz konusu ödülün son derece değerli olduğunu ifade eden Bayram Akyüz, bugüne kadar üretimden ihracata kadar bir çok ödül aldıklarını ancak bu ödülün başka bir anlam taşıdığını söyledi. Akyüz, “Bu ödül özellikle işin finans ve muhasebe yönünden doğru ve stratejik yürütülmesinin ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. Bu anlamda onlarca üretim, ihracat, sektör liderliği ödüllerimizin arasında finansal yönetim alanına dair bir değerlendirmede ödül sahibi olmak bizler için ayrıca bir gurur vesilesi oldu. Bizi bu ödüle layık görenlere teşekkür ediyor, bu ödülü tüm Norm Cıvata ailesine armağan ediyorum” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir