Nedim Uysal’a Onur ödülü

Salihli Ticaret ve Sanayi Odası, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Ekonomi Ödülleri Töreni’nde, Norm Grup Kurucu Onursal Başkanı Nedim Uysal’a “Onur Ödülü” verdi. Yapılan törenle ödülünü alan Uysal,Salihlili olmaktan gurur duyduğunu belirterek, kendisini bu ödüle layık gören Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’na teşekkür etti.

Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’nın her yıl düzenlemeyi bir gelenek haline getirdiği Ekonomi Ödülleri töreni, Lidya Sardes Otel’de düzenlendi. İstanbul Sanayi Odası’nın en büyük 500 firma listesinde 230. olan Norm Cıvata adına grubun Kurucu Onursal Başkanı Nedim Uysal’a onur plaketi takdim edildi.

İstihdam’da birincilik, ihracatta ikincilik

Ayrıca Norm Grup şirketlerinden Norm Salihli Vida ve Cıvata istihdam ödüllerinde birincilik, ihracat ödüllerinde de ikincilik ödülü aldı.

Norm Grubu Kurucu Onursal Başkanı Nedim Uysal da Salihlili olmaktan gurur duyduğunu belirterek başladığı konuşmasında, “Bu kentte doğdum, büyüdüm. Salihli’ye gönülden bağlıyım. Salihli için üretmekten ve Salihli’ye katkı koymaktan vazgeçmeyeceğim” dedi. Bu onur ödülünü kurucusu olduğu Norm Grup adına aldığını ifade eden Uysal, “İnsanın doğup büyüdüğü yerden böylesi değerli bir ödül alması insanı son derece mutlu ediyor. Bu ödüle beni layık gören Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’na çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İşadamlarının yoğun katılım sağladığı törene Salihli Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu, Garnizon Komutanı Kamil Karameşe, Belediye Başkan Yardımcısı Nuri Kaya, Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uğurlu, Manisa Vergi Dairesi Grup Müdürü Ruhi Petek, Adil Oral Vergi Dairesi Müdürü Talip Kara, Emniyet Müdürü Sayım Başaran, Jandarma Komutanı Mehmet Alşen, esnaf odaları başkanları, meslek odalarının temsilcileri ile işadamları katıldı.

2015 yılındaki matrahlar dikkate alınarak yapılan sıralamada kurumlar vergisi ve gelir vergisinde ilk 10’a giren işadamları, aynı yıl en çok ihracat yapan ve en fazla istihdam yaratan üyeler ile 40 yıldır odaya kayıtlı olan üyeler, plaket takdim edilerek onurlandırıldı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir