LİYAKAT, Haluk Özyavuz’u ağırladı

LİYAKAT (Lider Yaratıcı Katılımcılar Derneği) Sohbetleri’nde bu ay, Cevher Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Özyavuz ile müzik, gastronomi, seyahat, otomobil, iş dünyası, başarı, hayat, sivil toplum gönüllüsü olmak, İzmir, Türk Kahvesi gibi farklı konularla keyifli bir yolculuk gerçekleşti.

Renkli kişiliği ile yoğun ilgi gören Haluk Özyavuz; dünya markası Cevher Grubu’ndaki yoğun iş temposuna rağmen; farklı alanlarda ilgilendiği konulara nasıl zaman ayırdığını, hedeflerini, hobilerin insan hayatındaki önemini, lezzet ve müzik tutkusunu, gastronomi yolculuğunu, zencefil bitkisinin hayatındaki yerini, Gevrek & Ginger internet sitesinin hikayesini, anılarını, gelecek hedeflerini, hayata bakış açısını LİYAKAT Derneği üyeleri ile paylaştı.

Liyakat Sohbetleri buluşmasında, UNESCO tarafından “Somut Olmayan Kültürel Miras” listesine alınan Türk Kahvesi ve geleneğini, dünyada ziyaret ettiği restoranların menüsünde, espresso ve lattenin yanında görebilmenin en büyük hayali olduğunu belirten Özyavuz; ‘’Moderatör Gözde Birman ile Afilli Sorular’’ kısmında Liyakat Derneği üyelerinin ve diğer katılımcıların sorularını yanıtladı.

Hızla değişen ve gelişen günümüz dünyasında iş hayatı kadar sosyal, kültürel hayatın önemini vurgulayan LİYAKAT Yönetim Kurulu Başkanı Berkay Eskinazi “Ayda bir defa üyelerimiz için gerçekleştirdiğimiz LİYAKAT Sohbetlerimizde alanında lider isimler ile bir araya geliyoruz. Farklı konuları paylaştığımız bu sohbetler hem bize yeni dünyaların kapısını açıyor hem de üyelerimiz arasındaki iletişimi güçlendiriyor. Ortaya koymak için yoğun çaba harcadığımız proje dönemlerimizde kısa ve keyifli bir mola şansı yakalıyoruz. Bu ay, renkli kişiliğinin yanı sıra, sanayici, sivil toplum gönüllüsü, birbirinden farklı pek çok alanda uzmanlaşmış, hayat enerjisi yüksek bir lider olarak Cevher Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Haluk Özyavuz’u konuk etmekten büyük mutluluk duyduk. Her zaman; öğretmenin yolunun öğrenmekten geçtiğine olan inancımız ile burada yine yeni şeyler öğrendik” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir