KESİAD’tan sanayicilere iki yeni eğitim

Kemalpaşa Sanayici ve İş İnsanları Derneği (KESİAD), sanayicinin istekleri doğrultusunda eğitim hizmetlerini sürdürüyor. KESİAD yeni dönemde “İlkyardım Temel Eğitimi ve Güncelleme Eğitimi” ve “İş Makineleri Operatörlük Kursu” düzenliyor. Eğitimlerin Temmuz ve Ağustos ayı içinde gerçekleşeceğini dile getiren KESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Seçil Beydemir Kaynak eğitimlerin sanayiciler ve çalışanlar için faydalı olacağını dile getirdi.

Sanayicinin istek ve beklentilerini karşılayabilmek için çalışmalara devam ettiklerini ifade eden Kaynak, eğitimleri sanayicilerin ve çalışanların ihtiyaçlarını dikkate alarak hazırladıklarını dile getirdi. KESİAD olarak sanayicinin beklentilerine göre eğitimleri yıl boyunca düzenleyeceklerini vurgulayan Kaynak, “Derneğimizin yönetim kurulu ile yaptığımız değerlendirmeler sonucunda sanayicilerin beklentilerini karşılamak adına eğitimler düzenliyoruz. İlkyardım Temel Eğitimi ve İş Makineleri Operatörlük kursunda verilecek eğitimlerin ardından kursiyerlerimiz açıklanan tarihlerde sınav olacak. Sınavların kesin tarihleri ise dernek merkezimiz tarafından üyelerimiz bilgilendirilecek” dedi.

“Sınavalar koordineli yapılacak”

Sanayicilerin beklentilerinin karşılanması ve çalışanlarının bilgi düzeyinin arttırılması için eğitimlerin çok önemli olduğunu vurgulayan Kaynak, “Temmuz ayı içinde İş Makineleri Operatörlük kursumuzu tamamlayacağız. Ağustos ayı içinde ise temel ilkyardım eğitimlerimizi düzenleyeceğiz. Temel ilkyardım kurslarımızın son başvuru tarihi 10 Ağustos olmakla birlikte kontenjanlarımızı sınırlıdır. İki eğitimizin sınavları İl Eğitim Müdürlüğü ve İl Sağlık Müdürlüğü ile koordineli olarak yapılacak. Bundan sonrasında da eğitimlerimiz sürecek” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir