İzmir Rotaract Kulübü’nden 122 aileye erzak yardımı

İzmir Rotaract Kulübü Derneği, Ramazan ayı nedeniyle 122 aileye erzak yardımında bulundu. İzmir Rotaract Kulübü Başkanı Melis Uzşen, yaşanılan zor günlerde insanlara destek olmanın çok önemli olduğunu söyledi.

Ramazan ayının Covid-19 etkisi altında kaldığını vurgulayan İzmir Rotaract Kulübü Başkanı Melis Uzşen, zor günleri insanların birbirine destek olarak atlatacağını belirtti. İhtiyaç sahibi ailelere destek olmanın herkesin sorumluluğu olduğunu hatırlatan Uzşen, “Ramazan ayında ihtiyaç sahibi 122 aileye erzak yardımında bulunduk. İzmir Rotaract Kulübü olarak dayanışma kültürünü canlı tutmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Koronavirüs salgının dayanışmanın ne kadar önemli olduğunu hatırlattığını belirten Uzşen, “Hem ülkemiz hem de dünya Covid-19 salgınından dolayı zor günler yaşıyoruz. Zor günleri birbirimize destek olarak atlatacağımıza eminim. İzmir’de ihtiyaç sahibi ailelerimize erzak yardımı yapmak bizler için çok önemli. Yardımlaşma kültürünün hala canlı olduğu güzel İzmir’de, bu tarz yardımların devam ettiğini görmek çok güzel” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir