Ekmas Group, Altay ve Bisan’dan Babalar Günü etkinliği

Gayrimenkul, otomotiv, inşaat, turizm ve hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren Ekmas Group sponsorluğunda, İzmir’in köklü spor kulüplerinden Altay ve Türkiye’nin önde gelen bisiklet firmalarından Bisan katılımıyla gerçekleşen Babalar Günü etkinliği açık hava partisiyle kutlandı.

Ekmas Group, Altay Spor Kulübü ve Bisan’ın organize ettiği Babalar Günü etkinliği Gaziemir Vali Kutlu Aktaş Tesisleri’nde gerçekleşti. Düzenlenen açık hava partisinde ikramlar ve oyunların yanı sıra sürpriz ödüller de verildi. Altay Spor Kulübü altyapısı oyuncuları, Bisan Yönetim Kurulu Üyeleri, Ekmas Group Yöneticileri’nin de konuk olduğu etkinlikte, çok sayıda misafir de yer aldı. Çocukların da keyifli bir gün geçirdiği Babalar Günü etkinliğinde birbirinden eğlenceli yarışmalar ve sürpriz ödüller güne renk kattı. Bisan bisikletleri ile yapılan en yavaş sürme yarışmasının galibine bisiklet, babalar ve çocukların birlikte maç yaptıkları yarışmanın galibine ise forma hediye edildi.

Babalar Günü dolayısıyla bir araya geldiklerini ve çok keyifli bir gün geçirdiklerini ifade eden Ekmas Group Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Ekmekçioğlu, “Böyle özel bir günde babalar ve çocuklar çok keyifli vakit geçirdi. Ekmas Group, Altay ve Bisan ortaklığında düzenlenen bu keyifli günde unutulmaz anlar yaşandı ve herkes çok eğlendi. Katılan tüm konuklarımıza teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Böyle bir etkinliğe katılımcı olmaktan mutluluk duyduklarını belirten Bisan Yönetim Kurulu Başkanı Ali Orçun Bal, “Türkiye’nin ilk yüzde 100 yerli sermayeli bisiklet markası Bisan olarak böyle önemli bir günde babalar ve çocuklarıyla bir araya gelmek bizim için güzel bir tecrübe oldu. Çekiliş ve yarışma sonucu hediye ettiğimiz bisikletlerle daha aktif bir hayata destek olduğumuzu görmek de mutluluk verici” dedi. 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir