Digel “Biz, Biz Oldukça Var” dedi

Ege Serbest Bölgesi’nde faaliyet gösteren Alman erkek giyim firması Digel, yeni yıl heyecanını 300 çalışanı ile birlikte yaşadı. Swisssotel Büyük Efes’te yapılan yılbaşı balosunda Genel Müdür Uwe Thom, “Biz, biz oldukça var” sloganı ile yeni yılla birlikte yeni bir döneme de girildiğini söyledi.

Genel Müdür Uwe Thom, gecedeki konuşmasında “Digel Tekstil için yeni bir dönem başladı. Bu yeni dönem takım ruhu ve istekle şekillenip bizi hedefimize ulaştıracaktır. Sizinle birlikte güçlü bir takım olarak bu yolda yürüyeceğim için çok sevinçliyim” dedi.

 “Biz, biz oldukça güçlüyüz”

Kutlamaya video konferansla bağlanarak bir konuşma yapan Digel Yönetim Kurulu Başkanı Jochen Digel, ailelerin gücünün ‘biz’ olmaktan geldiğini dile getirerek,  “Digel olarak ‘biz, biz oldukça var’ mottosuyla her tür zorluğu aşarak başarıya ulaşabileceğine inanan bir felsefeye sahibiz. Hep birlikte ‘biz’ olmanın bilincinde bir aile olarak yeni bir dönemin kapısını aralıyoruz. Bu gece burada ailece hem birinci yılımızı, hem yılbaşını hem de yeni dönemimizi kutluyoruz” dedi.

Firmadaki yenilikler ve ilerlemeden de bahseden Digel, “Bütün bu pozitif değişiklikler ve şirket başarısı birlikte olduğumuzdan gerçekleşmiştir, birbirimize karşı olduğumuzdan değil. Bunun için gururluyuz, siz de gurur duyun. Sizlere harika bir eğlence ve 2018 yılı için sağlık, mutluluk ve huzur dilerim” diye konuştu.

 Digel Tekstil Hakkında

Almanya’da 1939 yılında Gustav Digel tarafından kurulan Digel Tekstil, erkek giyimi üzerine üretim yapan bir aile şirketi. Jochen Digel tarafından yönetilen Digel, 40’dan fazla ülkede, 3 binden fazla satış noktasında müşterileriyle buluşan bir marka. 19 Eylül 2016’da  Digel Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. adıyla Ege Serbest Bölgesi’nde faaliyete geçen Digel, birinci yılın sonunda 300 çalışanı ile önemli bir Alman yatırımı konumuna erişmiş durumda. 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir