Carrera Mistral’de yılbaşı fırsatı

Mistral İzmir’de açılan ve İzmir’in en modern spor, spa ve fitness merkezlerinden biri olan Carrera Mistral, yılbaşına kadar üye olanlara büyük indirimler sağlıyor. 2 yıl üyelik alanlara artı 1 yıl üyeliğin hediye edildiği Carrera Mistral’de bu kampanya 31 Aralık gününe kadar sürecek.

İzmir’in yeni kulesi Mistral İzmir’de açılan Carrera Mistral, toplam 5 bin metrekare alanda modern mimariye sahip, son teknoloji ekipmanları, özel stüdyoları, yüzme havuzu, kütüphane, SPA alanı, Kids Club ile İzmir’in spor yaşamına farklı yaklaşımlar getirmeye devam ediyor. Kısa sürede İzmirlilerin ilgisini üzerinde toplayan Carrera Mistral’in süreç içerisinde çeşitli kampanyalar ile bu ilgiye karşılık vermeye devam edeceğini söyleyen Carrera Mistral Müdürü Mert Üstüner, “2+1 kampanyamız ile 2 yıl üyelik alan sporseverlere 1 yıl da biz hediye ediyoruz. Üyelerimizin sağlıklı bir ortamda, bilinçli spor yapmasını teşvik etmek için bu kampanyayı düzenledik. Yıl başına kadar üye olan herkes bu kampanyadan faydalanabilir” dedi.

Özel etkinlikler, zumba, pilates, cycling, yoga gibi eğitimler, birebir antrenörler ile çalışmalar gibi imkanları üyelerin hizmetine sunduklarını söyleyen Üstüner, “Spor yapmak isteyip de vakit yaratamayan, iş ve özel yaşamının koşuşturmasından spora fırsat bulamayanların tüm bahanelerini ortadan kaldıracak bu merkez için kaçırılmayacak bir kampanya düzenledik.Yılbaşına  kadar bu kampanyadan yararlanmak isteyen İzmirlileri Carrera Mistral’e bekliyoruz, yepyeni bir deneyim onları bekliyor” dedi.

Carrera Mistral’de özellikle ebeveyn sorumlulukları nedeniyle spora vakit yaratamayanlar için Kids Club seçeneği de yarattıklarını ifade eden Üstüner, “Akşam işinden çıkıp çocuğunu okuldan alan ebeveynleri düşünerek faaliyete geçirdiğimiz Kids Club’da çocuklar gözetmenler eşliğinde çeşitli etkinliklere katılırken, anne babalar da salonda sporlarını yapabiliyorlar. Bunun dışında özellikle hafta sonları çocukların spor yapabileceği özel etkinliklerimiz de bulunuyor. Eğer siz de hayatınızın rutininden kaçıp sporu yaşamınızın merkezine koymak istiyorsanız, yılbaşı kampanyamız size en az 3 yıl spor dolu bir yaşam sunuyor, kaçırmayın” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir