BTM, Architect@work Fuarı’nda

Türkiye’de yalıtım sektörünün öncüsü BTM, geçtiğimiz günlerde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Architect@work Fuarı’na katıldı.

BTM, bu yıl “Mimari & Işık” temasıyla düzenlenen ve her ürünün sergilenemediği, jürinin onayladığı inovatif, yenilikçi, çağdaş ve çevreci özellikleri ile öne çıkan ürünlerin sergilendiği Architect@work Fuarı’nda Optigreen Yeşil Çatı Sistemi, Bituproof ve Alfahibrit Şeffaf ürünlerini mimarların beğenisine sundu. İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Architect@work Fuarı iki gün boyunca dünyanın her yerinden profesyonel ziyaretçilere ev sahipliği yaptı.

Architect@work İstanbul farklı konsepti ile ilgi odağı oldu. Fuarın ilk günü 778, ikinci gün ise 918 olmak üzere toplam 1696 mimar ve iç mimar fuar alanını ziyaret etti. Özenle seçilen 200’den fazla yeniliğin 2 gün boyunca seçkin bir kitleye tanıtıldığı etkinliğin sunum ve sergileri de ilgi odağı oldu. Tema bazlı ilham verici seminerlerin yanı sıra malzeme ve fotoğraf sergileri her ziyaretçi için eşsiz bir deneyim oldu. BTM standı ise 2 gün boyunca oldukça yoğun ilgi gördü. BTM Yeşil Çatı Ürün Yöneticisi Gül Şenel, fuarın BTM’nin inovatif ürünlerini tanıtmak için çok uygun bir platform oluşturduğunu, birebir mimar ve iç mimarlar ile iletişim kurulabildiği için etkileşimi yüksek bir 2 gün geçirdiklerini belirtti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir