Boyalık’tan yılbaşında 3 gece 4 gün eğlence

Çeşme’de tatilin en gözde adresi Boyalık Beach Hotel, yılbaşında konuklarını özel bir programla ağırlamaya hazırlanıyor. 3 gece 4 günlük bir programla geride kalan yılın tüm stresinden kurtulmak isteyen konuklar, yeni yıla mutlu bir başlangıç yapmak için Boyalık Beach’i tercih edecek.

Özel günlerde şehrin stresinden uzaklaşarak dünyaca ünlü Boyalık Plajı’nda denizin mavisiyle buluşmak isteyenler, yılbaşında da soluğu Çeşme’nin incisi Boyalık Beach Hotel’de alacak. 3 gece 4 gün boyunca konuklarına farklı etkinlikler sunacak olan Boyalık Beach Otel, 2018’i tüm konuklarıyla birlikte neşe ve umutla karşılayacak.

 Spa ve termal havuzlarda rahatlama

Otelin ünlü Shine Spa Sağlıklı Yaşam Bölümü ve termal havuzları, program süresince sabah 09.00’dan akşam 20.00’ye kadar konukların kullanımına açık olacak. Sağlıklı Yaşam Bölümü’nde yılın stresini atan konuklar ayrıca otelin oyun salonunda vakit geçirmeyi ya da mini kulüpte eğlenmeyi tercih edebilecek. Açık büfe akşam yemeğinde Boyalık şeflerinin özel lezzetlerini deneyimleme fırsatını bulacak konuklar, geceyi Malibu müzik grubunun müzik ziyafetiyle sona erdirecek.

 Yeni yıla dopdolu giriş

 31 Aralık’ı 1 Ocak’a bağlayacak olan yılbaşı gecesi ise, konuklara eğlence dolu saatler sunacak. Çocuklar için özel açık büfe yemek servis edilecek olan yılbaşı gecesinde, yetişkinler ise yılbaşı gala yemeğinde buluşacak. Özel yılbaşı menüsünün sınırsız yerli içki eşliğinde sunulacağı yemekte, Zeytin Sanat Orkestrası geceyi unutulmaz kılacak parçalarıyla sahnede olacak. Yeni yılı büyük bir coşkuyla karşılayacak olan konuklar, servis edilecek gece çorbasıyla yeni yılın ilk saatlerinde damaklarını da şenlendirecek. Boyalık Beach Otel’in sunduğu yılbaşı programı kapsamında konuklar, 1 Ocak sabahı servis edilecek lezzetli kahvaltının ardından neşeli anılarla otelden ayrılacak.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir