‘Araf’a Norm Holding imzası

Japon, Türk, İran kültürlerinin mozaiğinde, müzik ve hareket dilinin evrensel ve bütünleştirici konuşmasında buluşmayı hedefleyen, doğaçlama üzerine kurulu, dans ve müzik performansı “Araf” Aziz Vukolos Kilisesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Norm Holding’in ana destekçisi olduğu Performans, İzmirlilerden büyük ilgi gördü.

Doğaçlama üzerine kurulu, dans ve müzik performansı “Araf”ın İzmir’de sahnelenmesinden mutluluk duyduklarını belirten Norm Holding Yönetim Kurulu Üyesi Duygu Uysal, etkinliğe İzmirlilerin ilgisinden memnun olduklarını söyledi. Kişinin kendini ifade etmesi ve insanlar arası iletişim konusunda olumlu etki yaratan çağdaş dansın İzmirlilerle buluşmasına öncülük ederek ana destekçi olduklarını belirten Duygu Uysal, “Norm Holding sanatın ve sanatçının destekçisi olmayı sürdürüyor” diye konuştu.

Sanatın iyileştirici gücü

Çağdaş Dans SanatçısıCansu Ergin Ünal, Def Sanatçısı Sami Hosseini, piyanoda iseRiekoOkuda’nın yer aldığı performansın tüm İzmirlilere unutulmaz anlar yaşattığını ifade eden Duygu Uysal, “Aziz Vukolos Kilisesi Kültür Merkezi’nde gerçekleşen etkinliğin ana destekçisi olmak bizim için mutluluk verici. Norm Holding olarak sanatın daima destekçisiyiz. Çünkü sanatın iyileştirici ve birleştirici gücüne inanıyor, sanatı yaşamın vazgeçilmez bir unsuru olarak görüyoruz” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir