Alpay Okyay seçime hazır

İzmir Lokantacılar ve Gazinocular Esnaf Odası (İLGEO) için uzun zamandır titiz bir şekilde çalışmalarını sürdüren Adil Müftüoğlu Uğur Lokantası’nın 3. kuşak temsilcisi Alpay Okyay, ekibiyle beraber 7 Ocak’ta gerçekleştirilecek seçime hazır olduklarını söyledi.

Yaklaşık iki yıldır seçimler için hazırlıklarını sürdürdüğünü belirten Alpay Okyay, “Bu dönemde ekibimle birlikte çok çalışarak esnafımıza, odamızın geçmişten günümüze mevcut durumu ile ilgili düşüncelerimizi ve gerçekleştireceğimiz projelerimizi, hem yaptığımız esnaf ziyaretlerimizde hem de basın yoluyla anlattık. Odamızın üyelerine en iyi şekilde hizmet edebilmek adına yönetimimizde her bölgeden ve mesleğimizin her branşından esnaf arkadaşımızın bulunmasına özen gösterdik. Odamıza hizmet etmiş eski yöneticilerimizin ve mesleğimize yıllarını vermiş duayen lokantacıların da büyük desteğiyle seçimlere güçlü bir şekilde gidiyoruz. Esnafımızdan ciddi anlamda destek ve çok olumlu geri dönüşler aldık. Tek hedefimiz mesleğimize ve meslektaşlarımıza en iyi hizmeti verebilmek” dedi.

“Yapılmayanları yapmaya geliyoruz”

Lokantacılığı ve oda yönetim şeklini İzmir Lokantacılar ve Gazinocular Odasının kurucusu ve Türkiye’de sektörün duayenlerinden dedesi Adil Müftüoğlu’ndan öğrendiğini ifade eden Alpay Okyay “Mesleki ve oda yönetim şekli ile ilgili Adil Müftüoğlu’ndan edindiğim tüm tecrübeleri günümüzdeki Lokantacılığın sistem ve koşullarına entegre ederek bugüne kadar yapılmayanları yapmaya geliyorum. Kongre’de muhtemelen 3 aday yarışacağız. Biri 16 senedir başkanımız olan Aykut Yenice, diğeri Aykut Beyin 8 yıl başkan vekilliğini yapmış Doğan Kılıç. Her iki rakibime de başarılar diliyorum. Odamıza yakışır güzel bir Genel Kurul olmasını temenni ediyor, esnafımız için hayırlı olmasını temenni ediyor, esnafımız için hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir