5. Ege Tekstil ve Konfeksiyon Tedarikçileri Buluşması” Hilton’da

 

EGSD, üyelerinin iş hacmini artırıyor

  

Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD) tarafından geçtiğimiz yıl dördüncüsü gerçekleştirilen ”Ege Tekstil ve Konfeksiyon Tedarikçileri Buluşması” bu yıl Mayıs ayında 5. kez düzenleniyor. EGSD, sektörü bir kez daha buluşturarak, firmaların iş hacimlerini artıracak.

İzmir Hilton Oteli’nde 8 Mayıs 2018 tarihinde düzenlenecek etkinliğe katılacak firmaların her geçen sene arttığını belirten EGSD Yönetim Kurulu Başkanı Atınç Abay, “5. kez düzenleyeceğimiz bu buluşmanın hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Bu etkinlik, katılan firmalar için çok önemli bir fırsatlar sunuyor” dedi.

Tanıtım imkanı sağlıyor

İzmir Hilton Oteli’nde gerçekleştirilecek olan etkinlik çerçevesinde tekstil ve konfeksiyon tedarikçisi EGSD üyeleri yeni sezon ürünlerini sergileme fırsatı yakalayacaklar. Dokuma – örme kumaş, boyahane, ambalaj, yazılım, nakış, brode, güpür, konfeksiyon makinaları, barkod sistemleri, yazılım, etiket, tela, aksesuar, fermuar ve benzeri ürün gruplarından EGSD üyelerinin katılacağı etkinliğin artık köklü bir sektörel buluşma haline dönüştüğünü ifade eden Abay, “Geçtiğimiz yıl 34 firmanın katıldığı buluşmaya 300’ün üzerinde ziyaretçi gelmişti ve etkinliğin geri dönüşü son derece olumlu olmuştu. Bu sene hem katılımcı firma hem de ziyaretçi sayısının artacağına inanıyorum. Yükselen bir grafiğe sahip olan Ege Tekstil ve Konfeksiyon Tedarikçileri Buluşması’nın özellikle tekstil ve konfeksiyon sektörünün bir araya gelerek iş birlikteliklerinin sağlandığı bir platform haline dönüştüğünü söyleyebiliriz” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir